اگر به دنبال روش پیگیری مرسوله های تیپاکس هستید می‌توانید با مطالعه ادامه این مطلب با دو روش پیگیری مرسوله ها در تیپاکس آشنا شوید و به آسانی از آخرین وضعیت مرسوله خود با خبر باشید . با ما همراه باشید .( پیگیری تیپاکس / آموزش کامل )

زمان تخمین زده شده مطالعه: 2 دقیقه

روش پیگیری مرسوله های تیپاکس

زمان مورد نیاز: 5 دقیقه.

جهت پیگیری مرسوله های تیپاکس دو روش وجود دارد که در ادامه هر دو روش آورده شده است :

  1. روش اول

    با ورود به سایت تیپاکس https://tipaxco.com/tracking مطابق تصویر میتوانید ، کد رهگیری ( یک کد 15 تا 25 رقمی ) که در رسید بار درج شده است را وارد کنید ، سپس دکمه سبز رنگ « رهگیری » را کلیک کنید .پیگیری مرسوله تیپاکس

  2. روش دوم

    شما میتوانید با شماره 8457 -021 تماس بگیرید و با ارائه کد رهگیری به اپراتور از وضعیت مرسوله خود با خبر شوید .

پیگیری تیپاکس / آموزش کامل

تیپاکس

شرکت تیپاکس اولین شرکت خصوصی پست داخلی و بین المللی در کشور می باشد که دارای بیش از ۱۰۰ شعبه فعال در سراسر کشور است.

نکته قابل توجه در مورد تیپاکس اعلام هزینه پستی بر اساس وزن کالا می باشد که در بعضی موارد به صرفه تر از پست و همیشه سریع تر از آن است .

شرکت تیپاکس ده ‌ها هزار بسته را در روز جا‌به‌جا می‌کند . بسته‌ ها از این جهت که رابط بین افراد و نقاط مختلف‌اند، ارزشمند هستند. پس دریافت، محافظت، انتقال و رساندن به دست صاحبانشان در زمان مناسب وظیفه مهمی است که تیپاکس با داشتن یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های ارتباطی در کشور آن را به خوبی می‌داند. 
تیپاکس مجموعه بی‌نظیر 60 ساله‌ای می‌باشد ، تیپاکس مبتکر صنعت ارسال سریع درب به درب در ایران است و همواره تلاش می‌کند با استفاده از تکنولوژی‌ های به روز پیشگام بوده و با ارائه راهکار‌های مناسب، برای کسب و کار افراد، سرعت و امنیت بیشتری را برای مشتریانش به ارمغان آورد.

خط مشی تیپاکس

بهبود‏ مستمر در کلیه فعالیت‏‌ها و فرآینـدها را به‌عنوان خط‏ مشی فعالیت‏‌های خود انتخاب کرده و در این راستا ضمن حفـظ، نگهداری و بهبود سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 دستیابی به موارد ذیل را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است:

1) ارتقاء کیفیت خدمات و انجام دقیق تعهدات در راستای افزایش وفاداری و رضایتمندی مشتریان

2) آموزش و ارتقاء سطح دانش، مهارت، انگیزه و توسعه قابلیت‌‏های منابع انسانی

3) گسترش بازار ارائه خدمات

آدرس تیپاکس اردبیل کجاست ؟

آدرس تیپاکس چالوس کجاست ؟

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.8 تعداد آرا: 444

هنوز کسی رای نداده...