اشوان خواننده

اشوان در روز سوم مهر سال 69 در تهران به دنیا آمده است او فوق لیسانس مهندسی عمران دارد ، کار خود را با نواختن گیتار الکترونیک آغاز کرده و هم اینک یکی از خوانندگان مشهرور است .

نام نام خانوادگیاشکان خدابنده لو
نام هنریاشوان
تاریخ تولد3 مهر 1369
محل تولدتهران
مدرک تحصیلیکارشناسی ارشد عمران
وضعیت تاهلمجرد
مشخصات اشوان خواننده
اشوان خواننده
اشوان خواننده

زندگی خانوادگی

نام اصلی وی اشکان خدابنده لو است و اشوان نام هنری وی است .

پدرش دامغانی و مادرش اهل طالقان است ، یک خواهر و یک برادر به اسم اروان دارد .

شروع فعالیت خوانندگی

اشوان در سن ده سالگی نواختن گیتار را آغاز میکند و پس از 5 سال شروع به یادگیری گیتار الکترونیک می کند سپس پیانو می آموزد و به دنبال آن به نوشتن اشعار و آهنگ سازی روی می آورد .

معروف شدن

اشوان با انتشار تک آهنگ هایش معروف می شود و آهنگی به نام « تنها شدم » و « شعم ها رو روشن کن » و « بهت مریضم » باعث شهرت او شده است و هواداران زیادی برای خود به دست آورده است.

ویکی پدیا اشوان خواننده
ویکی پدیا اشوان خواننده

سبک اشوان

او به سلیقه خود ملودی و آهنگ هایش را به سبک غربی تغییر می دهد و علت آن هم که طرفداران زیادی پیدا کرده است را همین می داند .

کنسرت

اشوان در شهریور سال 95 اولین کنسرت خود را در برج میلاد برگزار کرده که به دلیل درخواست هواداران این کنسرت دو سانس تمدید می شود .

ورود به دنیای هنر با حمایت دایی

او می گوید فریدون محرابی دایی اش بوده و برای ورود او به هنر از وی حمایت کرده است ، فریدون محرابی در رادیو مشغول به کار است.

نداشتن آلبوم

پس از حدود 4 سال فعالیت هنری در ماه های گذشته اشوان اولین آلبوم خود به اسم « بهت مریضم » را تهیه می کند ولی این آلبوم هنوز پخش نشده است .

تاریخ تولد اشوان
تاریخ تولد اشوان

نظر اشوان در مورد حامد همایون

اشوان میگوید من حامد همایون را خواننده نمیدانم زیرا وی از نظر موسیقی چیزی برای عرضه ندارد و کار هایش مورد پسند من نیست .

ازدواج

او مجرد بوده و با وجود وضع مالی خوب هنوز اردواج نکرده است .

علی طباطبایی دوست صمیمی

علی طباطبایی در سال 1394 بر اثر سکته فوت می کند او رفیق صمیمی اشوان بوده و قرار بوده یکسال بعد کنسرت اشوان را برگزار کند .

اینستاگرام اشوان

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.3 تعداد آرا: 30

هنوز کسی رای نداده...