مهران احمدی در روز نهم اسفند ماه سال 52 در شهر تهران به دنیا آمده ، لیسانس نمایش خود را از دانشگاه آزاد گرفته است ، در جوانی در رستوران کار میکرده و پس از سال ها کار بازیگری در سریال « آوای باران » با ایفای نقش شکیب مشهور می شود .

مهران احمدی

نام نام خانوادگیمهران احمدی
تاریخ تولد9 اسفند 1352
سن مهران احمدی50 سال و 3 ماه
محل تولدتهران
مدرک تحصیلیکارشناسی نمایش
وضعیت تاهلمتاهل
فرزندباران
مشخصات مهران احمدی

جوانی مهران احمدی
جوانی مهران احمدی

بیوگرافی مهران احمدی + حواشی و اینستاگرام

نه چپ و نه راست

من نه چپگرا و نه راستگرا هستم ، یک فرد مستقل که نظر و تفکر خودش را دارد و این استقلال برایم تاوان هم داشته است .

عزت الله انتظامی

احمدی در سال 73 پس از این که در دانشگاه قبول می شود ، زیر نظر مرحوم آقای عزت الله انتظامی مجوز حضور در رشته نمایش را به دست می آورد .

شانس و اقبال

من آدم خوش شانسی هستم و به نظر خودم پوست کلفت زیرا در غیر این صورت باید سالیان قبل به علت دیده نشدن در سینما و تلویزیون حذف شده بودم .

بازیگری

به طور حرفه ای در سال 73 در تئاتر کار خود را آغاز می کند و سه سال بعد برای نخستین مرتبه با سریال « سرنوشت » کاری از شبکه یک به تلویزیون راه میابد .

سینمای جنگ

به کار در سینمای دفاع مقدس علاقه داشته و دوست ندارد ای علاقه شعاری به نظر برسد ، و خود را مدیون کسانی میداند که زمان جنگ به جبهه رفته و جان خودشان را فدای کشور کردند .

مهران احمدی سینما دفاع مقدس
مهران احمدی سینما دفاع مقدس

سینما

اولین تجربه سینمایی وی برمیگردد به سال 85 با فیلمی به نام « آدم » که کارگردان کار آقای عبدالرضا کاهانی بودند و در این فیلم علاوه بر بازیگری دستیار اول کارگردان و برنامه ریز هم بوده اند .

مردم ایران

به نظر من ایرانی ها بیش از این ک احساساتی باشند مردمی هیجانی بوده و با مسائل مختلف به شکل هیجانی برخورد میکنند و پس از مدتی آن موضوع را فراموش می کنند.

تاریخ تولد مهران احمدی
تاریخ تولد مهران احمدی

شکیب

وی در سریال آوای باران در نقش شکیب بازی میکند و از همان جا معروف می شود ، هنوز هم خیلی از مردم او را با نقش شکیب و بهبود در سریال پایتخت به یاد می آورند ، احمدی در فصل دوم پایتخت در سال 92 در نقش بهبود بازی کرده است .

کارگردانی

بیش از بازیگری عشق به کارگردانی دارم و این که فیلمی بسازی و همراه مردم به تماشای آن بنشینی، حس خوبی به انسان می دهد .

زندگی شخصی

احمدی ازدواج کرده و دارای یک دختر به نام باران می باشد ، دخترش عاشق تتلو بوده و همیشه در ماشین آهنگ هایش را گوش میدهد .

مهران احمدی و هسر و دخترش
مهران احمدی و هسر و دخترش

طبیعت

نسبت به ریختن آشغال در محیط زیست حساسیت زیادی دارد ، وقتی یک روز به دلیل این که مردم در جنگل زباله ریختن گریه کردم به خاطر همین حساسیت هایم همسرم بهم گفت دیگر شورش را درآورده ام …

پایتخت

پس از حضور در دو سریال « آوای باران و « پایتخت » به محبوبیت دست پیدا می کند وی همچنین در قسمت های 2،3 و ششم پایتخت بازی کرده است .

بهبود در سریال پایتخت 6
بهبود در سریال پایتخت 6

بیوگرافی مهران احمدی + حواشی و اینستاگرام

ارث پدری

مهران احمدی در مورد پدرش می گوید او یک فرهنگی و انسان شریفی بود و پس از فوتش تنها ارثی که برایم به جا گذاشت یک تسبیح و یک کمربند بود .

من زمانی که می خواستم در دانشگاه ثبت نام کنم مادرم حلقه ازدواجش را فروخت ، وقتی به دانشگاه رفتم خودم کار کردم و ابتدا از گارسونی در رستوران شروع کردم تا کار های مختلف تا این که خرجم را خودم درآوردم .

مصادره

احمدی میگوید سال ها برنامه ریز و دستیار کارگردان بودم و منتظر بودم تا یک فیلم نامه خوب و آن چیزی که مورد پسندم است به دستم برسد تا فیلمم را بسازم ، و این با فیلم نامه مصادره اتفاق افتاد و در سال 1396 این فیلم را ساختم که فروش خوبی هم داشت بیش از 15 میلیارد تومان و این در حالی بود که هیچ کمک دولتی برای ساخت فیلم نداشتم که بتوانم حتی از تبلیغات شهری و بیلبورد ها برای تبلیغ فیلم مصادره استفاده کنم .

مهران احمدی مصادره
مهران احمدی مصادره

اینستاگرام مهران احمدی


مهران احمدی بازیگر
مهران احمدی بازیگر

فیلم لیلاج

 آقای احمدی شما در «لیلاج» نقش شهباز که یک تجاوزگر است را بازی می‌کنید، حضور در این نقش تا چه اندازه برای شما چالش برانگیز بود؟

احمدی: من دوست دارم نقش‌های جدید و متفاوت بازی کنم. شهباز نقش جدیدی برای من به شمار می‌رفت، فضا و اتمسفری که در فیلمنامه بود و در کنار آن نقش جدید و حضور کارگردانی مانند داریوش یاری مجابم می‌کرد که بازی در این فیلم را بپذیرم. بعد از دیدار با کارگردان متوجه شدم که قرار است در یک سینمای کاملا مستقل و بدون هیچ سفارشی از سوی نهادی خاص که بتواند در روند و داستان فیلم تاثیرگذار باشد، بازی کنم و این مساله من را خوشحال کرد.

تاکید می‌کنم که برای من کلیت فیلم از هر چیزی حتی اسم کارگردان مهم‌تر است، معتقدم یک فیلم باید اجزا و ترکیب خوبی داشته باشد تا نقشی که در آن بازی می‌کنم دیده شود. بارها اتفاق افتاده است که کارگردانان بنام، نقش‌های بسیاری به من پیشنهاد کرده‌اند و آن را نپذیرفته‌ام. در کنار آن بارها پیشنهاد بازی کارگردانانی که فیلم اول خود را جلوی دوربین می‌بردند و هیچ اسم و آوازه‌ای از آنها در سینما شنیده نشده، پذیرفته‌ام، به گونه‌ای که تا امروز ۷ فیلم سینمایی با کارگردان‌های فیلم اولی کار کرده‌ام.

معتقدم گرفتن تصمیم برای بازی در یک فیلم، کار بسیار سختی است و اینکه بدانید و یا بتوانید از یک فیلمنامه یک فیلم استاندارد و قابل قبول با یک اتمسفر خوب بسازید سخت‌تر است. البته ممکن است جاهایی اشتباه کنیم به همین دلیل بازیگران معمولی یک مشاور دارند که همه جوانب کار را برای بازیگر آنالیز می‌کند.

من چنین مشاوری ندارم، در واقع خودم به تنهایی تصمیم می‌گیرم و همین مساله سبب می‌شود که گاهی اشتباه‌هایی نیز داشته باشم. البته برای بازی در «لیلاج» هیچ اشتباهی نکرده ام.

بیوگرافی بهرام افشاری + حواشی و اینستاگرام

بیوگرافی ابالفضل رجبی بازیگر نقش بروز در سریال پایتخت

منبع : مهر

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.5 تعداد آرا: 236

هنوز کسی رای نداده...
طراحی سایت بیوگرافی شما
یکبار هزینه برای 5 سال
آدرس دلخواه شما با پسوند .ir