بیوگرافی پیمان طالبی

پیمان طالبی مجری ، گوینده و خواننده متولد 24 خرداد 1366 در همدان می باشد .

نام نام خانوادگیپیمان طالبی
تاریخ تولد24 خرداد 1366
محل تولدهمدان
همسرندا مصباح
مدرک تحصیلیکارشناسی عمران – دانشگاه همدان
تیم فوتبال مورد علاقهاستقلال
غذای مورد علاقهکباب کوبیده
کتاب مورد علاقهدا
خوانندگان مورد علاقه حمید حامی و محمد علیزاده

جوانی پیمان طالبی
جوانی پیمان طالبی

مداحی که خواننده شد

پیمان طالبی در نوجوانی فعالیت زیادی در مساجد و هیئت ها داشت و به عنوان مداح در مراسم ها شرکت می کرد . اما از چهارده سالگی به یادگیری ساز کیبورد پرداخت و کم کم به سوی خوانندگی تغییر مسیر داد .

همکاری با صدا و سیما

پیمان طالبی در ابتدای دوران دانشجویی ( 19 سالگی ) توانست به شبکه استانی همدان راه پیدا کند و 4 سال بعد به رادیو جوان پیوست . پس از چند سال تجربه در رادیو بالاخره در سال 1394 به شبکه سوم سیما رفت و در کنار حسین رفیعی برنامه « مردم چی میگن » را اجرا کرد .

برنامه مردم چی میگن یک برنامه اجتماعی بود که در پی اصلاح سبک زندگی های غلط بود . این برنامه با پرداختن به موضوعات گوناگون رفتار های اشتباه و غلط در روابط اجتماعی را به مردم تذکر میداد.

همسر پیمان طالبی

همسر پیمان طالبی
همسر پیمان طالبی

پیمان طالبی با ندا مصباح در چند سال پیش ازدواج کرده اند اما اطلاعات خاصی در مورد زندگی شخصی این زوج وجود ندارد .

خوانندگی

علاقه ی پیمان طالبی به خوانندگی و آهنگ سازی باعث شده است همواره در کنار سایر فعالیت هایش از این حوزه غافل نشود .در سال 1393توانست رتبه دوم آهنگ سارزی را در جشنواره موسیقی سریلانکا دریافت کند .در جایی گفته است موسیقی اولویت اولم نیست ولی علاقه زیادی به این موضوع دارد .

ارتباط با رادیو

با وجود اینکه در این سال ها بصورت گسترده از برنامه های تلویزیونی پیمان طالبی استقبال شده است ، اما همواره از رادیو غافل نبوده و ارزش جایی که از آنجا فعالیت خود را شروع کرده است میداند.

اینستاگرام پیمان طالبی

پیمان طالبی
پیمان طالبی

اجرای زنده رود

در سال های گذشته برنامه زنده رود در روز های تعطیل در استان اصفهان با اجرای مجری های شبکه های سراسری اجرا میشد . پیمان طالبی مدتی اجرای این برنامه را بر عهده داشت و به اصطلاح مجری پروازی بود .

پیمان طالبی مجری
پیمان طالبی مجری

برنامه طبیب

برنامه طبیب با موضوع سلامت و توجه ویژه به طب سنتی آغاز شد و به صورت یک برنامه هر روزی از شبکه سوم سیما پخش می شود . پیمان طالبی با اجرای برنامه طبیب به مهمان هر روزی خانه های مردم تبدیل شده است .

در این برنامه مردم می توانند سوالات خود را در صفحه اینستاگرام برنامه طبیب مطرح کنند و از کارشناس برنامه جواب بگیرند .


به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4 تعداد آرا: 37

هنوز کسی رای نداده...