مهاجرت اسماعیل فلاح

به تازگی خبر مهاجرت برخی از کارمندان صدا و سیما مجددا بر سر زبان ها افتاده است و شاخص ترین چهره ای که خبر مهاجرتش مطرح می شود « اسماعیل فلاح » می باشد .( مهاجرت اسماعیل فلاح خبرنگار شایعه یا واقعیت ؟ )

تکذیب مهاجرت

در روز سه شنبه ۲۳ مهرماه ۹۸ ، خبری مبنی بر مهاجرت اسماعیل فلاح گزارشگر قدیمی واحد مرکزی خبر به لندن بود. فلاح که سال ها از لندن گزارش هایی در نقد سیاست های دولت انگلیس فرستاده بود و در دوره محمود احمدی نژاد اعلام کرده بود به دلیل فشارهای دولت انگلیس دو سال به او و خانواده اش مجوز سفر به تهران داده نشده، اکنون چند سال بعد از پایان ماموریتش ، به انتخاب خود و خانواده اش در لندن هستند. اکنون شایعه شده است که فلاح به لندن مهاجرت کرده است.

واکنش فلاح به خبر مهاجرتش

اسماعیل فلاح خبرنگار و مجری با سابقه شبکه خبر که یک هفته است آماج حملات در فضای مجازی قرار داشته می گوید که شایعات و تهمت ها را دیده ام ولی نه پناهنده ام نه مهاجرم و نه دو تابعیتی . فلاح اعلام کرد که او قرار است با رویکرد مجازی و مستند سازی فعالیت جدیدی را در لندن کلید بزند.

پاسخ به شایعات

اسماعیل فلاح : نخستین گزارش من برای صدا و سیما امروز در جام جم آنلاین پخش شد. نه بازنشسته شده ام؛نه پناهنده شده ام،نه تابعیت دارم؛از طرف سازمان صدا و سیما مدتی مامورم. از این پس با رویکرد مجازی و مستند سازی در خدمت هموطنان عزیزم خواهم بود.
شایعه ها را شنیدم و دیدم.یاد این مثل افتادم…


یکی گفت: خسن و خسین هر سه دختران مغاویه بودند که در مدینه آنان را گرگ درید. گفتند: خسن و خسین نبود، حسن و حسین بود. هر سه نبود، هر دو بود. دختر نبود، پسر بود. مغاویه نبود معاویه بود. معاویه هم نبود علی(ع) بود. در مدینه گرگ آنها را پاره نکرد بلکه امام حسن را همسرش زهر داد، امام حسین را هم شمر ملعون تو صحرای کربلا شهید کرد. آن کسی را هم که گرگ خورد حضرت یوسف بود آن هم در مدینه نبود در راه کنعان به مصر بود آن هم نخورد بلکه برادرهاش گفتند 

مهاجرت اسماعیل فلاح
مهاجرت اسماعیل فلاح

همسر خواهرزاده

دیگر فردی هم که از خبرنگاران صداوسیما بود و قبل از فلاح مدیریت خبر دفتر لندن را برعهده داشت بهروز میرورزنده (همسر خواهرزاده اسماعیل فلاح) بود که خیلی بی سر و صدا پیش از فلاح در انگلستان ماندنی شد.( تابناک جوان )

اینستاگرام اسماعیل فلاح


اسماعیل فلاح خبرنگار
اسماعیل فلاح خبرنگار

راست یا دروغ ؟

با بررسی های انجام شده توسط مجله نورگرام مشخص شد این خبر که مجددا این روز ها مطرح شده است کذب محض می باشد و آقای اسماعیل فلاح هیچگونه همکاری با شبکه های سعودی و انگلیسی ندارد .

بیوگرافی کامل کامران نجف زاده + حواشی و اینستاگرام

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :5 تعداد آرا: 2

هنوز کسی رای نداده...