معجون عطایی دارویی با فرمولاسیون خاص گیاهی برای کمک به درمان مشکل زود انزالی در آقایان می‌باشد ، برای آشنایی بیشتر با این داروی گیاهی در ادامه همراه ما باشید .( معجون عطایی چیست ? )

معجون عطایی

معجون عطایی

محصول جدید شرکت زجاج درمان طوس برای کمک به درمان زود انزالی می‌باشد . این معجون عسلی دارای کندر، مصطکی و جفت بلوط می باشد و توانسته نتیجه مناسبی در درمان زودانزالی ایجاد نماید.

معجون عطایی همچنین میتواند در تقویت عمومی بدن قبل و بعد از نزدیکی و کمک به درمان افسردگی موثر باشد .

میزان مصرف این معجون در موارد حاد صبح و شب یک قاشق غذاخوری و در موارد معمولی یک ساعت قبل از نزدیکی یک قاشق غذاخوری می باشد.

مشخصات معجون عطایی

موارد مصرفرفع زود انزالی
تقویت عمومی بدن قبل و بعد از نزدیکی
کمک به درمان افسردگی
مواد تشکیل دهندهشامل گیاهان با طبع گرم (کندر، مصطکی و جفت بلوط) به همراه عسل مرغوب
مکانیسم اثرداروی جدید شرکت زجاج درمان طوس برای کمک به درمان زود انزالی است.
این ترکیب عسلی دارای کندر، مصطکی و جفت بلوط می باشد
و توانسته نتیجه مناسبی در درمان زودانزالی ایجاد نماید.
مقدار و نحوه مصرفدر موارد حاد صبح و شب 1 قاشق غذاخوری در آب ولرم میل شود .
در موارد معمولی یک ساعت قبل از نزدیکی یک قاشق غذاخوری در آب ولرم میل شود.
محتویات بستهحاوی سه عدد کرم خوراکی
ساختایران
تاریخ انقضاءبین 6 ماه تا 3 سال
مشخصات معجون عطایی

دلایل زود انزالی در آقایان

اکثر زودانزالی ها دلایل روحی و روانی دارد ، تحقیقات علمی ثابت کرده است میزان استرس و کمبود اعتماد به نفس در آقایانی که دچار زود انزالی هستند به شدت بالا است .

در کشور ما بسیاری از آقایان برای درمان زود انزالی به مصرف مواد مخدر روی می‌آورند که موجب اعتیاد آنها می‌گردد.

هرگز برای رهایی از زودانزالی ترامادول ، ویگادول و تریاک مصرف نکنید ، این مواد مخدر در ابتدا بسیار نتیجه خوبی میدهند ولی در ادامه با مشکل اعتیاد و کاهش اثر بخشی روبرو خواهید شد .


کمک به درمان زود انزالی

در کنار مصرف معجون عطایی میتوان از روش های زیر برای کمک به اثر بخشی بیشتر کمک گرفت :

  • ورزش با بهبود سیستم گردش خون باعث می‌شود دستگاه تناسلی با صحت بیشتری فعالیت کند و استرس های بی مورد از ذهن شما فاصله بگیرد .
  • زعفران با درمان افسردگی ، میتواند تا حدود زیادی مشکل زودانزالی را کاهش دهد .
  • تمر هندی در کشور پاکستان و هند به عنوان یک داروی سنتی برای درمان زودانزالی کاربرد دارد ، آقایان یک ساعت پیش از فعالیت جنسی یک قاشق مربا خوری تمر هندی مصرف میکنند .
  • انتخاب ساعت مناسب برای رابطه جنسی : برخی از افراد در ساعت های از روز مانند اول صبح آرامش بسیار بیشتری دارند ، تحقیقات نشان داده است برخی از آقایان در اول صبح سه برابر زمان بیشتر برای انزال نیاز دارند .

عوارض زودانزالی در آقایان

برخی از مردان حس شرمساری در مورد زودانزالی را تجربه میکنند و این موضوع باعث ایجاد عدم صمیمیت میان آنها و همسرشان میگردد ، زودانزالی یک مشکل شایع در بین مردان است. حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد از مردان در بعضی از زمان های زندگی خود این مشکل را دارند.

زودانزالی ، از مسائلی است که هم برای مرد و هم برای زن می تواند مشکل ساز باشد و آنها را از رسیدن به اوج احساس لذت جنسی محروم سازد. چه بسیارند مردانی که به دلیل زودانزالی همواره در برابر شریک جنسی خود احساس شرم می کنند و به همین دلیل ارتباط جنسی آنها به جای لذت بخش بودن، ناراحت کننده است.

زود انزالی مرد ممکن است مشکلات جدی ای در روابط زناشویی بوجود آورد از جمله سرخوردگی جنسی و یا طلاق جنسی. حتی ممکن است مشکل انزال زودرس تا حدی باشد که مرد قبل از دخول به ارگاسم برسد .

فرد سالم باید بتواند انزال خود را تا شش دقیقه کنترل و به تاخیر بیاندازد که برای این کار فرد باید دارای سیستم عصب محیطی و مرکزی طبیعی باشد.


معجون عطایی چیست ?

معرفی کرم زایلا پی + عوارض جانبی

آيا ديابت موجب ناتواني جنسي می شود؟

کاندوم دهانی چیست ؟

عوارض کاندوم فضایی

اندازه آلت تناسلی مردان / اندازه طبیعی

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :5 تعداد آرا: 2

هنوز کسی رای نداده...