بیوگرافی آناشید حسینی

آناشید حسینی روز 4 بهمن سال 1370 در شهر اهواز به دنیا آمده است ، لیسانس معماری داشته و سپس به طراحی لباس روی می آورد ، او مدل نبوده و فقط طراح لباس می باشد . ( بیوگرافی آناشید حسینی و همسرش + اینستاگرام )

نام نام خانوادگیسیده آناشید حسینی
تاریخ تولد4 بهمن 1370
 January 24, 1992
محل تولداهواز
قد168 سانتیمتر
همسرامیر حسین مرادیان
تحصیلاتکارشناسی معماری
بیوگرافی آناشید حسینی و همسرش + اینستاگرام

عروس سفیر دانمارک
عروس سفیر دانمارک

برنامه ی وقتشه

آناشید و همسرش در سال 96 در برنامه ی وقتشه با اجرای کامران تفتی به عنوان مهمان دعوت شده بودند ، اما این برنامه از سیمای جمهوری اسلامی پخش نشد .

معنی آناشید

 آناشید مرکب از کلمه ترکی « آنا » به معنای مادر و کلمه فارسی « شید » به معنای خورشید دختر زیباروی مادر، مایه دلگرمی و روشنایی زندگی مادر.

کودکی

می گوید از دوران کودکی به طراحی لباس علاقه مند بوده و برای عروسک هایش هم خودش لباس میدوخته ، پس از اتمام تحصیلات به دنبال خواسته اش که طراحی مدل لباس بوده میرود .

اناشید حسینی
اناشید حسینی

برند

لباس هایش بیشتر برند خارجی می باشد چون به گفته او در ایران نه برند داریم و نه نمایندگی برند خارجی و ایرانی ها هم قوی وارد این عرصه نشده اند که از میان آنها انتخاب کنم .

ویکی پدیا آناشید حسینی
آناشید حسینی

فعالیت

او به دلیل نوع پوشش و حجاب خود و در کنار آن به روز بودن ، بیشتر لباس های موجود در بازار را با سلیقه ی خود جور نمی بیند ، به همین جهت برای خودش به طراحی لباس پرداخته و پس از طراحی آن را به خیاط میداده که برایش بدوزد پس از مدتی به آموزش خیاطی میرود ، و در کلاس های طراحی هم حضور میابد او خود را مدل نداسته و می گوید که در فضای مجازی از اسم او به عنوان مدل با حجاب ایرانی نام میبرند که این موضوع او را ناراحت میکند .

زندگی شخصی

آناشید با « امیر حسین مرادیان » فرزند « مرتضی مرادیان » ازدواج کرده است ، پدر همسر او در زمان ازدواجشان سفیر ایران در دانمارک بوده است .

آناشید حسینی و همسرش
آناشید حسینی و همسرش

حجاب آناشید حسینی

حسینی می گوید من نوع پوششم به این شکل است و شاید خودم هم خیلی از موارد حجاب را رعایت نکنم ولی به نظر میرسد که مبلغ حجاب هستم و حتی عده ای با تماشای عکس های من می گویند که به داشتن حجاب علاقه پیدا کرده اند .

اینستاگرام

آناشید در اینستاگرام حدود 700 هزار فالور داشته و پیج خود را در آبان ماه سال 1396 راه اندازی کرده است ، که استقبال خیلی خوبی هم از او در فضای مجازی شده است .

عکس اناشید حسینی
عکس اناشید حسینی

شیلا خداداد و آناشید حسینی

شیلا خداداد در مصاحبه ای خطاب به آناشید حسینی گفت : ” دختر ما پول ندارد یک لباس بگیرد تنش کند، تو داری مبانی رنگ به ما یاد میدی؟ این خانم را خود جناب سفیر جدی نمیگیره که ما اینقدر جدی‌اش گرفتیم و راجع بهش حرف زدیم و توی اینستاگرام معروفش کردیم”

آناشید هم در پاسخ گفت از خداوند برای ایشان آرزوی آرامش و موفقیت دارم.

شیلا خداداد بازیگر
شیلا خداداد بازیگر

اینستاگرام آناشید حسینی

anashidhoseini


اینستاگرام آناشید حسینی
اینستاگرام آناشید حسینی

آناشید حسینی
آناشید حسینی
عروس سفیر
عروس سفیر
آناشید حسینی عکس
آناشید حسینی عکس

شایعه طلاق

در تابستان 1399 آناشید حسینی تصاویر همسرش را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرد و این اقدام شایعه جدایی وی از همسرش را مطرح کرد ، که تا کنون این خبر از سوی این زوج تائید یا تکذیب نشده است .

بیوگرافی داوتزن کروس + اینستاگرام

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.7 تعداد آرا: 95

هنوز کسی رای نداده...