زهرا رکن آبادی فرزند شهید غضنفر رکن آبادی سفیر اسبق جمهوری اسلامی ایران در لبنان و شهید حادثه منا می باشد .

پدر من همیشه در خاورمیانه بود.ماموریت اول لبنان خیلی سخت بود، زمان جنگ سال ۱۹۹۶، ما در ضاحیه تحت بمباران شدید زندگی میکردیم. ماموریت بعدی سوریه مصادف با جنگ ۳۳ روزه بود که باعث. ارتباط بسیار نزدیک پدر با سران و فرمانده های مقاومت، از حماس گرفته تا حزب الله و..‌. شد تا زمانیکه سفیر لبنان شدند.

زهرا رکن آبادی

زهرا رکن آبادی کیست ؟
زهرا رکن آبادی کیست ؟

زهرا رکن آبادی فرزند شهید غضنفر رکن آبادی

واکنش به صحبت های لیلا حاتمی

واکنش به صحبت های لیلا حاتمی
واکنش به صحبت های لیلا حاتمی

زهرا اصل رکن‌آبادی فرزند شهید رکن‌آبادی با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود به سخنان تأسف‌بار لیلا حاتمی واکنش نشان داد و با بیان خاطره‌ای از رسیدگی به پرونده‌ی پدرش، از آن انتقاد کرد.

گفتنی است؛ لیلا حاتمی بازیگر سینما در اظهار نظری تأسف‌آور از اقدامات نیروهای امنیتی برای حفظ امنیت و آرامش در جریان اغتشاشات و بر هم زدن امنیت، اظهار شرمندگی کرده بود.

زهرا اصل رکن‌آبادی در اینستاگرام نوشت:

“خاطرم هست در زمان مفقودی پدرم از چند شبکه ی خارجی به منزل ما آمدند تا در مورد وضعیت پیگیری پرونده ایشان و گمانه های موجود مبنی بر اسارت ایشان در چنگال رژیم صهیونیستی و .‌.. با ما مصاحبه کنند.

من اما همیشه سوالات را قبل از مصاحبه بررسی می کردم که در مورد اقدامات دولت چیزی پرسیده نشود .. با اینکه دلمان خون بود از کم کاری ها و برخی مسائل اما نمی‌خواستیم خدایی نکرده شکوه ی خودی را پیش ناخودی ببریم .. و همچنان این رویه را حفظ کرده ایم ..

پا روی خون پدرمان گذاشته ایم سرزنش ها را به جان خریده ایم اما شکایتمان را پیش غریبه نبرده ایم ..

خانم لیلا حاتمی عزیز .. شما از کدام سیاره آمده اید که انقدر نسبت به آبروی وطنتان بی تفاوت هستید ؟ به چه بهایی ؟؟؟ . . . .

می دانم‌ باید از عکس خانم‌ حاتمی استفاده می کردم اما قد و بالای پدرم که ذره ذره اش فدای اعتلای وطن شد خوش تر بود.

خاطره ای از جنگ 33 روزه که در خاطرم مانده

عکس های زهرا رکن آبادی
عکس های زهرا رکن آبادی

خانواده رکن آبادری در زمان شروع جنگگ 33 روزه در ایران حضور داشتند ولی خانم رکن آبادی خاطره ای که سید حسن نصرالله و سردار سلیمانی برایشان تعریف کردند را به خاطر دارد .

حزب الله در وضعیتی قرار می گیرد که جلویشان نیروهای دشمن بودند و صهیونیست ها نیروهای خود را با هلیکوپتر از بالای سر این ها منتقل می کردند به پشت سر که این ها را قیچی کنند، و رزمنده ها تجهیزات دید در شب نداشتند و نمی توانستند هلیکوپتر ها را بزنند. خیلی مستاصل شده بودند دیگر کاملا نزدیک بود که جنگ را ببازنند که یکی فرمانده ها توسل می کند به حضرت زهرا (س) و بعد در خواب حضرت زهرا (س) را می بینند و به ایشان می‌گویند خانم کمکمان کنید.

حضرت زهرا (س) یک دستمالی در می آورند و تکان می دهند و می گویند که مشکلت حل می شود. ایشان که بیدار می شوند می بینند همان موقع، یک رزمنده آر-پی-جی را برداشته و میگوید ما که داریم همه چیزمان را از دست می دهیم حالا بگذار بزنیم یا زهرا می گوید و توی تاریکی می زند و می خورد به هدف. و وقتی که هلیکوپتر را می زند صهیونیست ها فکر می کنند این ها مجهز به تجهیزات دید در شب هستند و سریعا عملیاتشان را متوقف می کنند و حتی عقب نشینی می کنند.

زهرا رکن آبادی عکس
زهرا رکن آبادی عکس
دختر شهید رکن آبادی
دختر شهید رکن آبادی
چت زهرا رکن آبادی و پدرش
چت زهرا رکن آبادی و پدرش
ازدواج زهرا اصل رکن آبادی
دختر شهید غضنفر رکن آبادی

ازدواج زهرا اصل رکن آبادی

ازدواج زهرا اصل رکن آبادی
ازدواج زهرا اصل رکن آبادی

بیوگرافی سردار سعید قاسمی

باشگاه خبرنگاران جوان

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.5 تعداد آرا: 44

هنوز کسی رای نداده...