مجموعه ای از نمونه نامه درخواست افزایش حقوق در این صفحه گردآوری شده است، امیدواریم برای مقاصد مورد نظر شما مفید و موثر باشند. سعی شده است تنوع کافی در نمونه نامه ها وجود داشته باشد .

متن نامه افزایش حقوق
متن نامه افزایش حقوق

نمونه نامه درخواست افزایش حقوق

جناب آقای / سرکار خانم ….

رییس محترم ……..

موضوع : تقاضای  افزایش حقوق

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار آن مقام محترم می رساند نظر به افزایش حقوق کارکنان در سال جدید ، تا کنون حقوق اینجانب افزایشی نداشته است.

لذا از آن مقام محترم تقاضا دارم درصورت صلاحدید دستورات لازم درخصوص افزایش حقوق اینجانب را به امور اداری صادر فرمایند.

پیشاپیش از بذل محبت و همکاری صمیمانه جنابعالی  کمال تشکر را داشته و امیدوارم با توکل بر خداوند متعال و مدیریت مدبرانه حضرتعالی و تلاش تمامی همکاران گرامی در رسیدن به اهداف عالیه شرکت موفقیت روز افزون حاصل گردد.

امضا / نام نام خانوادگی

متن درخواست افزایش حقوق

جناب آقای فلانی

رییس محترم ……..

موضوع : درخواست افزایش حقوق

با سلام و احترام

بدینوسیله ضمن تبریک سال نو و آرزوی شادباش برای جنابعالی و خانواده محترم به استحضار آن مقام محترم می رساند؛ اینجانب کارمند بخش خدمات هستم که از تاریخ ../../.. مشغول بکار می‌باشم و طی این مدت با صداقت و پشتکار سعی در انجام تمام امور محوله بنحو شایسته داشته‌ام تا بتوانم رضایت مسئولین محترم را جلب نمایم.

نظر به افزایش هزینه ها و تورم در سال گذشته و سال جاری و به جهت دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر از آن مقام محترم تقاضا دارم درصورت صلاحدید دستورات لازم درخصوص افزایش حقوق اینجانب را به واحد امور کارکنان صادر فرمایند.

پیشاپیش از بذل محبت و مساعدتهای صمیمانه جنابعالی  کمال تشکر را داشته و آرزوی توفیق روز افزون حضرتعالی و دیگر مسوولین محترم را از خداوند متعال خواستارم.

با تشکر و امضا

درخواست رسمی افزایش حقوق

جناب آقای ……..
مدیریت محترم شرکت ……..

با سلام و عرض ادب
ضمن تشکر و قدردانی از محبت‌های بی دریغ و همیشگی جنابعالی، به استحضار می‌رساند، افزایش روز افزون نرخ تورم و تحمیل آن به پیکر قشر حقوق بگیر، تناسب دخل و خرج خانواده را به نحوی بر هم ریخته که به هیچ عنوان دریافتی جاری حداقل نیازهای اولیه را نیز تامین نمی‌نماید.

لذا خواهشمند است با توجه به این که اینجانب منبع درآمد دیگری غیر از این شرکت برای تامین معاش خود ندارم، عنایت فرموده دستور تجدید نظر در حقوق دریافتی بنده را امر به ابلاغ فرمایید. باشد که این لطف جنابعالی، دلگرمی پشتکار و ارتباط خوب مرا با این مجموعه چندین برابر نماید.

تشکر و امضا

متن درخواست افزایش حقوق کارمند

جناب آقای / سرکار خانم ……

مدیر محترم ………

موضوع : درخواست افزایش حقوق

با سلام

احتراما به استحضار می‌رساند، با توجه به اینکه جناب آقای ……… که هم اکنون بعنوان ………… در واحد ……………. مشغول انجام وظیفه می‌باشند از حقوق و مزایای مناسبی برخوردار نیستند. لذا با توجه به سابقه کار ایشان و رضایت از عملکرد ایشان، از آن مقام محترم تقاضا دارم تا درصورت صلاحدید درخصوص افزایش حقوق ایشان دستورات لازم را صادر فرمایید.

با تشکر و سپاس

مطالب پیشنهادی

نامه درخواست افزایش حقوق

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.5 تعداد آرا: 144

هنوز کسی رای نداده...
طراحی سایت بیوگرافی شما
یکبار هزینه برای 5 سال
آدرس دلخواه شما با پسوند .ir