بیوگرافی مهنوش صادقی

مهنوش صادقی مرداد ماه سال 51 در شهر تهران به دنیا آمده است ، لیسانس طراحی صحنه و لباس خود را از دانشگاه هنر و معماری گرفته است وی بازیگر هم می باشد و همسر دوم مهدی هاشمی بازیگر مشهور است .

نام نام خانوادگیمهنوش صادقی
تاریخ تولدمرداد 1351
محل تولدتهران
مدرک تحصیلیلیسانس طراحی صحنه و لباس
همسرمهدی هاشمی ( میرمهدی هاشمی قرمزی )
بیوگرافی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی

فیلم های مهنوش صادقی
فیلم های مهنوش صادقی

بیوگرافی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی

تئاتر

مهنوش به فعالیت خود به عنوان طراح صحنه و لباس ادامه می دهد و در تئاتر هم بازی کرده و فیلم نامه هم مینویسد و در صورت پیشنهاد نقش خوب در سینما و تلویزیون هم دیده خواهد شد .

خانواده

صادقی یک برادر داشته و یک خواهر بهنوش صادقی خواهر وی کارگردان است ، مهنوش فعالیت هنری خود را از سال 68 در مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان صدا و سیما آغاز کرده و دیپلم بازیگری هم دارد .

ازدواج

مهنوش صادقی در تابستان 1398 در اینستاگرام خود ویدیویی منتشر می کند که در آن ازدواج خود با مهدی هاشمی را علنی کرده و می گوید همسر رسمی وی است .

صحبت های مهنوش صادقی در مورد ازدواجش

عکس مهدی هاشمی و مهنوش صادقی
عکس مهدی هاشمی و مهنوش صادقی

مهدی هاشمی و مهنوش صادقی
مهدی هاشمی و مهنوش صادقی

گلاب آدینه

خانم آدینه پس فاش ازدواج همسرش با مهنوش صادقی این خبر را تکذیب کرده ولی مهدی هاشمی در ویدیویی بعد از آن می گوید که صحبت های خانم صادقی درست بوده و آنها ازدواج کرده اند ، مهدی هاشمی اضافه می کند اگر دیگران این خبر را تکذیب کرده اند به دلیل بی اطلاع بودنشان از موضوع است .

سینما

صادقی 1368 تا 72 در تئاتر مشغول به بازی بوده و پس از آن در فیلمی به کارگردانی « رجب محمدی » به نام « جاده عشق » بازی کرده و به این ترتیب وارد سینما می شود .

تلویزیون

او در سال 1387 در تله فیلمی به کارگردانی بهنوش صادقی به نام « شعری که زندگی است » بازی می کند و سال 1393 سریال مستانه را کار کرده است که ساخته مهیار عبدالملکی می باشد .

او سپس در سال 94 در سریال دردسر های عظیم بازی کرده است .

همکاری با مهدی هاشمی

صادقی در سریالی به کارگردانی مهدی هاشمی در سال 76 به نام « کوه های سفید » بازی می کند و یکسال بعد در « جنگ 77 » کاری از مهران مدیری حضور داشته ، پس از آن در ببخشید شما و جنگ نیلوفرانه به همکاری با مهران مدیری ادامه می دهد .

همسر دوم مهدی هاشمی
همسر دوم مهدی هاشمی

شایعات

در فاصله ی زمانی 8 ساله از سال 80 تا 89 شایعه و حاشیه در زندگی مهنوش صادقی سبب می شود که در بازیگری محدود شده و برای مدتی هم به خارج از کشور میرود .

اینستاگرام مهنوش صادقی


مهنوش صادقی اینستاگرام
مهنوش صادقی اینستاگرام

مهنوش صادقی کیست ؟
مهنوش صادقی کیست ؟

مهنوش صادقی عکس
مهنوش صادقی عکس
عکس های مهنوش صادقی
عکس های مهنوش صادقی
مهنوش صادقی بازیگر
مهنوش صادقی بازیگر

بیوگرافی صحرا فتحی همسر اول مهدی کوشکی

شوگرددی چیست ؟

منبع : رکنا

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :5 تعداد آرا: 4

هنوز کسی رای نداده...