ساره رشیدی 23 دی 1366 در شیراز متولد شده است ، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک می‌باشد ، وی با حضور در مسابقه خنداننده شو 2 توانست به شهرت دست پیدا کند و اکنون با فعالیت در فضای مجازی در حوزه استندآپ کمدی کارش را ادامه می‌دهد . ( بیوگرافی ساره رشیدی + اینستاگرام )

ساره رشیدی
ساره رشیدی
عکس ساره رشیدی
عکس ساره رشیدی

بیوگرافی ساره رشیدی

نام نام خانوادگیساره رشیدی
sareh rashidi
تاریخ تولد23 دی 1366
January 13, 1988
سن35 سال
محل تولدشیراز
محل سکونتتهران
تحصیلاتکارشناسی گرافیک
قد157 سانتیمتر
وضعیت تاهلمجرد
بیوگرافی ساره رشیدی + اینستاگرام
یوگرافی ساره رشیدی
یوگرافی ساره رشیدی

شروع با تئاتر

ساره رشیدی زمانی که پانزده ساله بود به دلیل علاقه به بازیگری وارد تئاتر شد و در همان سال ها توانست در سریال « چلچراغ » که از شبکه استانی فارس پخش می‌شد بازی کرد .

مربی کودکان

در حد فاصله سال های 91 تا 96 به عنوان مربی پرورش استعداد کودکان زیر شش سال فعالیت میکرد و به همین دلیل تا حدود زیادی از بازیگری فاصله گرفت .

ساره رشیدی
ساره رشیدی

خنداننده شو 2

در جایی گفته است که توانایی خوبی در تعریف کردن خاطرات و وقایع دارم و میتوانم کمی هم کمدی را چاشنی کارم بکنم ، همین موضوع باعث شد در سال 97 که برای خنداننده شو 2 فراخوان زده شد ، یک ویدیو کوتاه ضبط کنم و برای این برنامه ارسال کنم .

پس از ارسال ویدیو برای راستی آزمایی دعوت شدم و پس از آن به عنوان شانزده نفر نهایی انتخاب شدم .

ساره رشیدی در خنداننده شو 2
ساره رشیدی در خنداننده شو 2

بازیگر یا کمدین

در استندآپ هایی که در برنامه خندوانه اجرا کرد نشان داد که بیشتر از آنچه کمدین باشد می‌تواند بازیگر باشد ، این موضوع بخصوص در آخرین اجرای وی در مسابقه مشهود بود ، زیرا توانست تمام فراز و فرود های داستان را به خوبی اجرا کند اما خنده آنچنانی از تماشاچی ها نگرفت .

فقط بازیگری

هدفم فقط و فقط بازیگری است و این موضوع برایم حیاتی است و هیچ چیز دیگر نمی‌تواند این حس را به من بدهد ، هدفم این است در دنیای بازیگری ایران و حتی جهان بدرخشم …

ساره رشیدی
ساره رشیدی

کپی نمی‌کنم

برای عقب نماندن از فضای کمدی حاکم در جهان پیگیر همه کمدین های معروف هستم و کارهایشان را به دقت نگاه می‎‌کنم ولی هرگز کپی نمیکنم شاید برخی از افراد این کار را انجام بدهند و اشکالی هم نداشته باشد ولی من این کار انجام نمی‌دهم.

همسر ساره رشیدی

ساره رشیدی پس از دستیابی به شهرت در برنامه خندوانه، برای ادامه فعالیتش به تهران آمد و اکنون به دور از خانواده زندگی میکند ، پدر و مادرش خیلی دوست دارند که او زودتر ازدواج کند اما هنوزمجرد می‌باشد .


داستان استندآپ ها

زمانی که به مرحله اصلی خنداننده شو 2 رسیدم ، بر خلاف سایر شرکت کننده ها هیچ متنی آماده نداشتم به همین دلیل برای اینکه فرصت کمی داشتم شروع کردم خاطراتم را برای برنامه آماده کنم و البته بخش هایی را سانسور میکردم و با تخیل آنها را بسط میدادم تا مناسب مسابقه باشد .

آرزوی بزرگ

بزرگترین آرزوی من این است که هر کس در جامعه به هر اندازه استعداد دارد و تلاش می‌کند به همان اندازه موفق شود . اگر این اتفاق می‌افتاد دیگر یک آرمانشهر داشتیم که همه از آن لذت میبردند و زندگی ایده‌آل میشد .

فعالیت پس از خندوانه

ساره رشیدی پس از حذف از مسابقه خنداننده شو توانست در سریال « میانبر » و فیلم « زیر نظر » نقش های کوتاهی بازی کند ، سپس اجرای یک برنامه اینترنتی را بر عهده داشت و اکنون در دوران کرونا بیشتر با انتشار کلیپ هایی از استندآپ هایش با مخاطب ارتباط دارد و از طریق جذب اسپانسر و تبلیغات درآمد کسب می‌کند .

ساره رشیدی و سعید روستایی
ساره رشیدی و سعید روستایی

واکنش مردم به استندآپ ها

در مورد واکنش مردم به شوخی هایش در استندآپ ها میگوید : بطور کلی مردم گاهی نسبت به یک شوخی کوچک واکنش شدیدی نشان میدهند که حتی با خشم همراه است …

گاهی هم نسبت به یک نقد آنقدر واکنش خوب نشان میدهند که تا مدت ها کلیپش دست به دست می‌شود .

اینستاگرام ساره رشیدی

برای مشاهده صفحه اینستاگرام ساره رشیدی بر روی لینک زیر کلیک کنید :

sareh_rashidi

اینستاگرام ساره رشیدی
اینستاگرام ساره رشیدی
ساره رشیدی اینستاگرام
ساره رشیدی اینستاگرام

بیوگرافی آیت بی غم + حواشی و اینستاگرام

بیوگرافی وحید رحیمیان + حواشی و اینستاگرام

بیوگرافی علی صبوری + اینستاگرام

بیوگرافی بهزاد قدیانلو و همسرش + حواشی و اینستاگرام

بیوگرافی مجید افشاری کمدین + حواشی و اینستاگرام

بیوگرافی مهسا ایرانیان + تصاویر و آدرس اینستاگرام

به این پست امتیاز بدید...

خیلی ضعیف/ضعیف/متوسط/خوب/عالی

میانگین امتیازات :4.5 تعداد آرا: 456

هنوز کسی رای نداده...